لینکهای سمت راست

تاریخ : چهارشنبه 23 شهريور 1401
کد 240

اطلاعیه

حذف و اضافه
 فرم حذف و اضافه   سه شنبه و چهارشنبه 29 و 30 شهریور 1401 در سامانه دانشجویی (سادا) برای درخواست حذف و اضافه واحد فعال خواهد شد.
ورود به سامانه- مکاتبات اداری- درخواست ها- سایردرخواست ها— فرم درخواست حذف و اضافه واحدهاي درسي
دانشجویان عزیز رعایت نکات زیر جهت حذف و اضافه واحد ضروری می باشد:
  • درسی را که پیشنیازش را پاس نکرده اید نمی تونید اخذ کنید. هم نیازی دروس فقط در صورتی امکان پذیر می باشد که درس پیشنیاز را یک بار اخذ کرده اید و نتوانستید نمره قبولی بگیرید که حداکثر واحدهای انتخابی در صورت درخواست برای هم نیازی 14 واحد می باشد.
  •  درسهایی که درخواست می کنید برایتان اخذ بشود نباید تداخل کلاسی و امتحانی (ساعت امتحان) داشته باشند.
  • دروس عمومی و معارف را که در فرم حذف و اضافه درخواست می کنید، به مدیر گروه معارف (دکتر شربیانی ) ارجاع داده می شود اگر ایشان تائید کردند برایتان اخذ خواهد شد.
  • دانشجویان ورودی 98 به قبل اگر دروس هندسه 2 ، عکاسی پایه 2 ، پروژه 4 ، طراحی فنی 3 ، پروژه 3 ، پروژه 5 ، پروژه 6 را دارند باید درخواست ارجاع به استاد نمایند.  راهنمای ارجاع به استاد
  • دانشجویان ترم آخر اگر به جز پایان نامه ، دو درس نظری دارند و به علت تداخل یا عدم ارائه نتوانستند اخذ واحد بکنند می توانند درخواست معرفی به استاد نمایند.     راهنمای معرفی به استاد
  • تمام فیلدهای خواسته شده در فرم حذف و اضافه را پر کنید و در کادر مربوط به ثبت دروس ، اعداد را به صورت حروف قید کنید. و از طریق قسمت  ارجاع ها  فرم از ارسال درخواست به معاون دانشکده مطمئن شوید.  

تبریز - خیابان آزادی - میدان حکیم نظامی - دانشگاه هنر اسلامی تبریز

کد پستی : 5164736931   تلفن : 35419703-041   دورنگار :35412140-041

کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه هنر اسلامی تبریز می باشد.