لینکهای سمت راست

تاریخ : پنجشنبه 18 شهريور 1400
کد 212

اطلاعیه حذف و اضافه

اطلاعیه حذف و اضافه
حذف و اضافه دوشنبه و سه شنبه 22 و 23 شهریور از طریق سامانه دانشجویی (سادا) انجام خواهد شد.
ورود به سامانه- مکاتبات اداری- درخواست ها- سایردرخواست ها فرم درخواست حذف و اضافه واحدهاي درسي
دانشجوی محترم رعایت نکات زیر برای حذف و اضافه ضروریست. اگر رعایت نکنید واحد برایتان اخذ نخواهد شد:
  •  درسی را که پیشنیازش را پاس نکرده اید نمی تونید اخذ کنید. هم نیازی فقط در صورتی امکان پذیر می باشد که درس پیشنیاز را یک بار اخذ کرده اید و نتونستید نمره قبولی بگیرید.
  •  درسهایی که درخواست می کنید برایتان اخذ بشه نباید تداخل کلاسی و امتحانی داشته باشند. ( برنامه کلاسی و امتحانی در قسمت برنامه آموزشی دانشکده طراحی در دسترس می باشد )
  • دروس عمومی و معارف را که در فرم حذف و اضافه درخواست می کنید به مدیر گروه معارف ارجاع داده می شود اگر ایشان تائید کردند برایتان اخذ خواهد شد.
تذکر: امکان اخذ دروس عمومی و معارف از دانشکده چندرسانه ای و معماری وجود ندارد و فقط می توانید از دانشکده های فرش ، مرمت ، هنرهای صناعی و تجسمی به شرط نداشتن تداخل کلاسی و امتحانی درخواست اخذ واحد بکنید.
  • دروس پروژه طراحی صنعتی 4 ، طراحی فنی 1(مبانی) ، هندسه 2 ارائه نخواهند شد پس در فرم حذف و اضافه قید نکنید. می بایستی از طریق فرم طرح در شورای آموزشی در سامانه سادا درخواست ارائه به صورت ارجاع به استاد این دروس را بدهید. و از طریق ارجاعات فرم طرح در شورای آموزشی پیگیر به نتیجه رسیدن درخواستتان باشید.
  • دانشجویانی که درس عکاسی 1 و 2 را قبلا پاس نکردند می بایستی به برنامه آموزشی دانشکده های فرش ، مرمت ، هنرهای صناعی و تجسمی مراجعه کنند و اگر این درسها ارائه شده باشه در فرم قید کنند تا از این دانشکده ها برایشان اخذ شود.
  • ثبت دروس درخواستی شما ، آنی و فوری نیست و ممکن هست تا یک هفته طول بکشد.اگر شرایط گفته شده را رعایت نکرده باشید نامه به خود شما ارجاع داده خواهد شد و علت عدم اخذ واحد در قسمت نظرات معاون دانشکده ، مدیر گروه عمومی و دفتر دانشکده فرم درخواست حذف و اضافه واحدهاي درسي درج خواهد شد . دسترسی دانشکده برای ثبت واحدهای شما  همین محدویت یک هفته تا 10 روز را دارد پس حتما مکررا به سامانه و فرم درخواست حذف و اضافه واحدهاي درسي مراجعه کنید و از تماس تلفنی با دانشکده در این خصوص خودداری نمائید.

تبریز - خیابان آزادی - میدان حکیم نظامی - دانشگاه هنر اسلامی تبریز

کد پستی : 5164736931   تلفن : 35419703-041   دورنگار :35412140-041

کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه هنر اسلامی تبریز می باشد.